Piegādes noteikumi

Piegādes noteikumi ir pagaidu un izveidoti, lai sekmētu Latvijas valsts noteiktā ārkārtējā stāvokļa mērķi - ieviest sociālo distancēšanos. 

Sākumā piegādes veiksim Siguldas pilsētas robežās. Pieaugot interesei par piegādēm, izskatīsim iespēju piegādes nodrošināt pārējā Siguldas novadā. Ja atrodaties ārpus Siguldas pilsētas robežām, sazinieties ar mums, centīsimies nodrošināt preču izsniegšanu veikalā.

Piegādes veidi:

  • Piegādes maksa Siguldas pilsētas robežās tiek noteikta 1,00€. Minimālā pasūtījuma summa 10,00€;
  • Pensionāriem piegāde BEZ MAKSAS, pie pasūtījuma noformēšanas izvēlieties "Piegāde pensionāriem";
  • Sūtīšana ar Omniva pakomātiem, sūtīšanas izdevumi - 4,00€, norēķinu veids ar pārskaitījumu (internetveikalā kā apmaksas veids būs tikai "Skaidra nauda pie saņemšanas", bet jums tiks nosūtīts rēķins un saņemot maksājuma uzdevumu, preci nosūtīsim uz jūsu izvēlēto pakomātu;
  • Saņemšana veikalā, iepriekš vienojoties par preču saņemšanas laiku.

 Internetveikalā pie apmaksas veida var izvēlēties tikai "Skaidra nauda pie saņemšanas", bet piegādei uz mājām ir vairākas norēķinu iespējas:

  • Skaidrā naudā - sazināsimies ar jums par to, vai nepieciešams atlikums;
  • Ar karti (noformējot pasūtījumu pēdējā solī pie "Papildus informācija" ierakstiet, ka vēlaties maksāt ar karti);
  • Ar pārskaitījumu, ja esat stingrā karantīnas režīmā vai pasūtītas preci kādam citam. Pēdējā solī pie "Papildus informācija" ierakstiet, ka vēlaties maksāt ar pārskaitījumu un jums tiks nosūtīts rēķins. Prece tiks sagatavota tikai pēc maksājuma uzdevuma saņemšanas.

Svētdienās piegādes nenotiks, saņemtie pasūtījumu tiks piegādāti pirmdien.

Pasūtījumu veicot līdz pulksten 14:00, piegāde tiks veikta tajā pašā dienā aptuveni no pulksten 17:00. Pasūtījumi, kas pieņemti pēc 17:00, tiks piegādāti nākamajā dienā sākot no pulksten 17:00. Šie laiki tiek noteikti aptuveni un lūdzam jūs būt saprotošiem, kamēr mēs ieviesīsim piegādes kā regulāru darbību. Pasūtījumu un piegādes laiki var mainīties, par to tiksiet informēti.

Mēs ļoti atvainojamies, ja kaut kas no produktiem nebūs pieejams vai būs nesakritības. Centīsimies ar jums sazināties telefoniski, ja kaut kas no pasūtītā, nebūs pieejams, lai jūs varētu izlemt par alternatīvu. 

Datu privātuma politika

Lietotāja dati (tālruņa numurs, adrese, epasts) tiek vākti ar mērķi nodrošināt piegādi un grāmatvedības dokumentu apriti. Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar jums un atbildētu uz Jūsu jautājumiem, komentāriem vai ierosinājumiem.


0
 .