• Product Image

Tagi: vsol olt, gpon wifi, gpon onu, wifi zte f660, ftth rīks, gpon ceļā, cat6 modemu, apc savienotājs, onu, gpon.

Vienam Portam 1GE GPON ONU HG8310M C+ Viena PON Ostas FTTH Risinājums

Ar HG8310M abonenta gala tiek izmantota kā klienta ierīces būvniecības FTTH tīkliem un ir izstrādāts, lai nodrošinātu platjoslas piekļuves pakalpojumus, pamatojoties uz GPON tehnoloģiju, dzīvojamās ēkas un maziem birojiem.Šī termināla atbalsta kādu PON savienojumu attālumā līdz 20 km.Termināļa EchoLife HG8310M ir aprīkots ar PON un Ethernet GE ostas ar auto-sarunas par ātrgaitas pārsūtīšanai.

1.Plug-and-play: pakalpojumu var izmantot ar vienu klikšķi uz NMS, un uz vietas konfigurācija nav nepieciešama.

2.Attālinātas diagnostikas: Attālināta atrašanās vietu tiek īstenota ar cilpu-line tests PODI ostām, zvanu sacensība un PPPoE iezvanes sacensības uzsāka ar NMS.

3.Saite uzraudzība: E2E saiti noteikšana tiek veikta, izmantojot 802.1 ag Ethernet OAM.

4.High speed pārsūtīšana: 900 Mbit/s ekspedīcijas NAT scenārijs.

5.IPv6 Iespējas: atbalsta IPv6/IPv4 dual stack un DS-Lite.GPON funkcijas, Klase B+ optical jaudas budžetu

Autentifikācijas veidiem SN, paroli un SN+paroli Multiraides funkcijas, IGMP V2&V3 snooping

Dinamiski kontrolējama multiraides Drošības līdzekļi, MAC adrešu filtrēšana

Anti-DoS Ierīces apkope Vietējo servisa konfigurāciju, vaicājumu, un programmatūras jaunināšanas lapā

Automātiskās tālvadības pakalpojumu nodrošināšanu, vadības ierīces un programmatūras jaunināšanu, izmantojot OMCI

Vaicājuma informāciju par ONT optiskais transīvers

Saprātīga uzraudzības Uzticamu funkcijas Dual sistēmas programmatūras aizsardzību Ethernet funkcijas, VLAN, filtrēšana, VLAN pārredzamu pārvades

VLAN N:1 apkopošana un VLAN 1:1 slēdzis HG8310M C+ angļu Versija/Programmatūra

Visus produktus mēs komplektācijā ir angļu valodā un Oriģinālu.

1) Prāts acceptons Alipay, Savienības occidentale, TT.toutes les principales cartes de crédit sont acceptées par le processeur BLOĶĒTS de paiement.

2. Si vous ne pouvez pas komandieris temps immédiatement après la clôture des enchères, s ' il vous plaît attendez quelques minūtes et réessayez.

3) Si vous ne pouvez pas komandieris immédiatement après la clôture des enchères, s ' il vous plaît attendez quelques minūtes et réessayez paiement nieciņš, ko effectué dans les 3 jours.

1. EXPÉDITION DANS LE MONDE ENTIER. (excepté des certains maksā et APO/FPO)

2. Ordres ont traité opportun après la vérification de paiement.

3. Prāts, Prāts transportons seulement aux veltīts confirmées d ' ordre.votre adresse d ' ordre NIECIŅŠ ASSORTIR votre adresse D'expédition. 4. Les attēli montrées ne sont pas la zona disponible et sont pour jūsu référence seulement. 5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKU est fournie par le transporteur et exclut les nedēļas nogalēs et les jours fériés.délais de livraison peuvent varier, lv particulier pendant la saison des homes. 6. Si vous n'avez pas reçu votre expédition dans les 30 jours du paiement, s ' il vous plaît prāts contacter.prāts allons suivre l'expédition et de revenir vers vous dès que iespējams avec une réponse.notre objectif est la gandarījumu du klients! 7. pastāvēšanas de l ' état du akciju et de temps, prāts allons choisir d'expédier votre pants de notre premier entrepôt disponible pour la livraison rapide. 8. DeliveryTime:

si votre cargaison pèse jusqu 'à 20 KG ou ci-dessus, ou vous avez besoin de grande plus quantité, s' il vous plaît prāts contacter ou par courriel à prāts, prāts allons vous fournir ano jūgendstila emballage spécifications, puis essayer de notre mieux pour sauver certains coûts de transport pour vous, un donc que le prix du produit darbības peut, ko d ' une certaine utilité pour vous!

mēs esam une grande entreprise de fabrication groupes lv Chine, prāts vendons par nodro scaron, il est seul, bet, il est à mieux promouvoir nr produits, tous nr produits de la société sont expédiés directement de l'usine, s ' il vous plaît prāts contacter, espérons établir des attiecības de coopération amicale à ilgi terme et mutuelle entre chaque d'autres!

prāts fournissons 6-12 mois de garantie.si l 'rakstu est défectueux, s' il vous plaît prāts, lv ziņotājs, dans les 3 jours de la livraison.tous les raksti doivent, ko retournés dans leur état d ' origine, afin de se kvalifikācijas pour ano remboursement ou ano échange des marchandises.raksti retournés après 15 jours de la livraison sont seulement habilités à la réparation.l'acheteur est kas atbild de tout le coût d'expédition.lors de l ' achat, il signifie que l'acheteur ont donné le consentement tacite à la politique.si plus détails de, s ' il vous plaît n'hésitez pas à prāts contacter, prāts allons travailler ar jums ieliet atteindre gagnant-gagnant.

prāts maintenons des niveaux élevés de l 'excellence" et essayons d'obtenir la gandarījumu du klienta 100%!rétroaction est très svarīgi Prāts demandons que vous prāts contactez juste AVANT que vous prāts donner la rétroaction neutre ou négative, de sorte que prāts pouvons satisfaisante aborder vos soucis.il est neiespējami de résoudre les problèmes si prāts, ne savons pas elles!

1.Plug-and-play: pakalpojumu var izmantot ar vienu klikšķi uz NMS, un uz vietas konfigurācija nav nepieciešama.

2.Attālinātas diagnostikas: Attālināta atrašanās vietu tiek īstenota ar cilpu-line tests PODI ostām, zvanu sacensība un PPPoE iezvanes sacensības uzsāka ar NMS.

3.Saite uzraudzība: E2E saiti noteikšana tiek veikta, izmantojot 802.1 ag Ethernet OAM.

4.High speed pārsūtīšana: 900 Mbit/s ekspedīcijas NAT scenārijs.

Ostas 1GE+1 LAN PORTU
izcelsmes vieta Ķīna (Mainland)
Zīmola Nosaukums BLHLI
Firmware Angļu versija
Savienotāja Tips SC/APC
Modeļa Numurs HG8310M GPON ONU/USI
Izmērs 90*82*25mm
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Šķiedras Tips gpon
Iezīme 100% Brand New
Veids C Klases+

Uzrakstīt recenziju

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Jaunu HG8310M GPON ONU ONT Ar Vienu Ostas 1GE Attiecas uz FTTH Režīmi, SC APC interfeiss angļu versija

€98.81


Specifikācija


Saistītie Produkti

Izpārdošana
Eloik ALK-88 Optisko Šķiedru Savienošana Mašīna Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Fusionadora De Fibra Optica
Eloik ALK-88 Optisko Šķiedru Savienošana Mašīna Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Fusionadora de Fibra Optica Bezmaksas piegāde Eloik ALK-88 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas (portable) Optisko Iekārtu pieņem progresīvu PAS Šķiedras adustment tehnoloģijas .Pieņem četri motori disku, ir optisko korekcijas funkcija, tas ir ne tikai izmanto FTTX projekts, bet arī
€1 482.20
Izpārdošana
Bezmaksas Piegāde apstākļu sakritība 1AC-C2 II 200V-1000 V, VoltAlert bezkontakta Sprieguma Detektors Pildspalvu Testeris
Apstākļu sakritība 1AC-C2 II 200V-1000 V, VoltAlert bezkontakta Sprieguma Detektors Pildspalvu Testeris Sakarā ar iekšzemes gaisa kuģniecības kompānijas drošības, ka akumulatoru, tagad ļauj kuģa, lai ierīcei sūtīti bez akumulatora, lūdzu, lūdzu, ievērojiet to. Paredzēti, lai starptautisko drošības standartu IEC1010-1 KAT III 600V ***Pamata Specifikācijas: •
€13.83
Izpārdošana
Z-TAC Surefir X400 Ultra Light Sarkanu Lāzera LED Gaismas Pistoli EX367 Optisko Sakaru Iekārtas
Elements Airsoft Surefir X400 Ultra Light Sarkanu Lāzera LED Taktiskais Lukturītis X400U Ieroci Picatinny Ieroci Gaismas EX367 Produkta Apraksts Praktiski neiznīcināms 500-lumen LED regulēts, lai palielinātu jaudu un runtime Augstas redzamības 5 mW red, lāzera redzes TIR objektīva tuvplānu, lai vidēja termiņa programmas Ātri atraut dzelzceļa skava ar adapteriem,
€53.55
Izpārdošana
Optiskās Šķiedras One Click Cleaner SC/ST/MK
Optiskās Šķiedras One Click Cleaner SC/ST/FC Apraksts Mini Paredzēti īpaši labi sadarbosies ar SC, FC, un ST savienojumiem / adapteriem, šis instruments attīra gredzenu galus, noņemot putekļus, eļļas un citus netīrumus bez nicking vai nesaskrāpē beigām seju.Funkcijas Viegli spiežot kustībā iesaistās savienotājs un uzsāk tīrāku Izmantojamais ar 800+ mazgāšanas vienību,
€11.86
Izpārdošana
1000PCS 60MM Heat Shrinkable Optiskās Šķiedras Salaist Kodolsintēzes Aizsardzību Caurules Šķiedras Salaist Piedurknēm Augstas Sarauties Attiecība Kabeļu Aizsardzības
Heat Shrinkable Optiskās Šķiedras Salaist Kodolsintēzes Aizsardzību Caurules Produkta Apraksts Sastāv no krusta, kas saistīti poliolefīna, Karstās kodolsintēzes caurules un Nerūsējošā Tērauda Stiegrojuma Stieņiem, kas tur optikas pārraides īpašības optiskās šķiedras un uzlabot aizsardzību optiskās šķiedras savienojumu.Viegli ekspluatācijas optiskās šķiedras
€23.32
Izpārdošana
Bezmaksas piegāde 1pc One-Click Cleaner Optiskās Šķiedras Tīrāku Pildspalvu Attīra 2,5 mm, SC, FC, ST un MU Savienotājs Vairāk nekā 800 Reizes
Optiskās šķiedras BOB-Mini ir paredzēts, lai speciāli strādāt arī ar neveras SC, FC, un ST savienotāji( Φ 2,5 mm), šis instruments attīra gredzenu galus, noņemot putekļus, eļļas un citus netīrumus bez nicking vai nesaskrāpē beigām seju. Funkcijas: -Clean adapteri uzstādīts uzraudzības komitejas (APC & UPC) -Viena darbība tīrīšanas syatem -Spēkā
€7.92
Izpārdošana
5gab LC/APC Viena Režīma Vīrietis-Sieviete Plug-in fiksētu Optisko Šķiedru Attenuator plastmasas vīriešu FTTH Šķiedras Attenuator Adapteris ping
lūdzu, atstājiet Ziņu, lai atgādinājums mums vājināšanās vērtības(1dB. lai 30dB) 1. Funkcijas: 1.Muguras pārdomas un Zemu PDL 2.Augstas precizitātes vājināšanās vērtības 3.Precizitātes kontroles vājināšanās diapazons 4.Plaša vājināšanās diapazons 5.Precizitātes keramikas gredzenu 6.MK, VK, ST, LC hellip pēc izvēles 7.Plastmasas vai metāla korpusa materiāls
€8.30
Izpārdošana
50/100/200PCS/partija SC/UPC šķiedras Bize Simplex 9/125 Single Mode Optisko Šķiedru Bize 0.9 mm LSZH Dzeltena
Simplex SC/UPC 9/125 Single Mode Optisko Šķiedru Bize, 0.9 mm LSZH Ārējo Apvalku Optisko šķiedru savienojumiem piedāvā ātru veidu, lai veiktu sakaru ierīču jomā.Tie ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti saskaņā ar protokolu un darbību nosaka nozares standartus, kas atbilst jūsu visstingrākās mehāniskās un izpildījuma specifikācijām.
€11.58
Izpārdošana
100 GAB Zemu Zaudējumu SC-FC optisko adapteri Simplex atloku savienotājs SC FC Savienotājs Optisko Šķiedru Atloka Optisko Attenuator
Augstas Kvalitātes Produktiem, Lūdzu, Esiet Droši Nopirkt : ) Produkta Apraksts: Pirms Y ou Pirkt 1: Visiem produktiem, ko pārdod uzņēmums ir patiesa, tieši piegādā ražotājs ir noliktavā, absolūti ļauj jums iegādāties drošs. 2: šajā veikals: ievērot principu par kvalitāti, pirmkārt, pakalpojuma pirmkārt, klients, un cenšamies, lai kalpotu
€5.76
Izpārdošana
Huawei MA5680T OLT Ierīce 2*X2CS 10G augšupsaites+2*SCUN kontroles padomei+2*PRTE DC power board+3*8 Porti GPBD C++ pakalpojumu valde
Huawei MA5680T OLT Ierīce 2*X2CS 10G augšupsaites+2*SCUN kontroles padomei+2*PRTE DC power board+3*8 Porti GPBD C++ pakalpojumu valde
€2 429.16